Sprawność Młody Obywatel

Naszym zuchom śnieg nie straszny! Dziś zakończyliśmy najdłuższą sprawność świata - "Młody Obywatel". Realizację sprawności rozpoczęliśmy jeszcze w czerwcu 2020 e-wyprawami zuchowymi do biura Burmistrz Polkowic Łukasz Puźniecki i Urząd Gminy Polkowice, po czym udaliśmy się do Rzecznik Praw Dziecka -oczywiście zdalnie. Co nowe, sprawność zdobywana metodą hybrydową, i tak:

- Konstytucja Gromady zrobiona

- Wybory na Rzecznika Praw Zucha przeprowadzone

- Konwencja Praw Dziecka omówiona, wytłumaczona i

przyswojona

- Kształtowanie postaw pro-obywatelskich zaliczone.

- Zwiad Zuchowy zaliczony

- Pieczęć Rzecznika Praw Zucha odnaleziona

Pełen SUKCES!! Brawo ZUCHY !!!

A co dalej zamienimy się w kosmonautów lekarzy rycerzy a może opiekunów ptaków

Tego dowiemy się już na następnej zbiórce

CZUJ !!


Ratusz Młody Obywatel
Ratusz