Czym jest pasja?

PASJA - gdybyśmy mieli opisać zimowisko w Karpaczu to właśnie użylibyśmy tego słowa. Pasja wywodzi się z łacińskiego passio, oznaczające cierpienie. W dzisiejszych czasach rozumiemy pasję jako zamiłowanie do czegoś, hobby.

Z takim właśnie znaczeniem pasji spotykaliśmy się na naszym zimowisku. Właścicielka Ośrodka Wypoczynkowego Admirał **, której pasją jest przyjmowanie gości, która z pieczołowitością dbała o nas, nasze zdrowie, dobre samopoczucie oraz żołądki pełne pysznego jadła przygotowanego z miłością.

Kolejnych pasjonatów poznaliśmy w Centrum Informacyjne Karkonoskiego Parku Narodowego, pracują tam ludzie którzy kochają to co robią i z chęcią dzielą się wiedzą i zarażają zamiłowaniem do gór i przyrody.

Na koniec należy wspomnieć o wolontariuszach, instruktorach Hufiec ZHP Głogów, których mieliśmy okazję poznać. Ludzie pełni pasji i niespożytej energii, do których chce się wracać po kolejne harcerskie przygody. Bardzo cieszymy się mogąc zawiązać współpracę z instruktorami Hufca Głogów i wierzymy, że ta współpraca, która zaczęła się tak wspaniale, będzie trwać i stanie się jeszcze lepsza i silniejsza. CZUJ! CZUWAJ!

Serdecznie podziękowania należą się Polkowice, Burmistrz Polkowic Łukasz Puźniecki oraz cichemu ambasadorowi harcerstwa w gminie Mariusz Zybaczyński dzięki ich wsparciu otrzymaliśmy dofinansowanie i mogliśmy pojechać na Zimowisko w bardzo atrakcyjnej cenie, co jest niezwykle istotne w tych trudnych czasach. DZIĘKUJEMY!!